Hakkımızda

ERAS Madencilik Hafriyat İnşaat A.Ş. 2014 yılında İstanbul’da kuruldu. ERAS Madencilik, Türkiye genelinde RES, madencilik ve büyük inşaat projelerinin hafriyat çalışmalarında yer alıyor.

Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar, yer aldığımız tüm projelerde kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen ERAS Madencilik olarak, başarıya giden yolun güven ve iş disiplininden geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bu bilinçle, başladığımız her projeyi “Zamanında Teslim” prensibi ile çalışıyor ve yer aldığımız projelerde ihtiyaçlara çözüm bulan, müşteri memnuniyetini hedef alan bir yaklaşım ile hizmet veriyoruz. Uzman olduğumuz alanda ve hizmet verdiğimiz sektörlerde “Sürdürülebilir Büyüme” stratejisi ve “Sektörümüzde öncü konumda olmak” vizyonu ile faaliyet göstermeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Kendi sektöründe ve uzmanlık alanında daima büyümeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini hedef alan, başladığı projeleri zamanında teslim prensibi ile çalışan, ihtiyaçlara cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterileri memnuniyetini önemseyen bir firmadır.

Birçok önemli projede yer almış olan firmamızın referansları arasında Polat Holding, Astaş Holding, NEF, Berko İnşaat, Ataseven İnşaat, Rönesans Holding, Tanınmış İnşaat, Gökşin İnşaat, Doğuş Holding yer alıyor. Türkiye çapında önemli projelerde, büyük firmalarla olan çalışmalarımız devam ediyor. Bununla birlikte firmamız, Bodrum’da büyük ölçekli birçok site ve otel hafriyatlarını yapmış olup, hali hazırda devam eden projelerimiz de bulunuyor. Büyük site ve otellerin yanı sıra firmamız, rüzgâr elektrik santrali hafriyatları ve maden sahası müteahhitliğine de ağırlık vererek bu alanda da önemli bir deneyim ve uzmanlık kazanmıştır. 

ERAS Madencilik olarak, gelişmiş makine parkımız ve uzman personelimiz ile sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru

Geniş makine ekipman parkımız ile projelerinizde yer almaktan memnuniyet duyarız. Fiyat teklifi almak için hemen Online Başvuru Formumuzu doldurun.